Strešné krytiny Lindab

sú ľahké strešné krytiny vyrábané z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných škridiel, vo výraznom románskom štýle, alebo naopak v nenápadných profiloch. Moderný materiál ich predurčuje nielen na rekonštrukcie, ale aj na novostavby.


tomenu
 

Strešné krytiny - Miloš Juhás

 
Spoločnosť Ľahké strešné krytiny vznikla v roku 1999. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala na viaceré typy strešných krytín. Postupne sa ponuka zúžila na eternitové a bituménové (asfaltové) krytiny, ale rozšírilo sa pôsobenie firmy z regionálneho na celoslovenské.
 
Úzka špecializácia sa ukázala ako správna voľba. Podstatne sa zvýšila odborná znalosť a praktické zručnosti s danými typmi krytín. Dôkazom bola väčšia spokojnosť zákazníkov, a tým aj zvýšenie predaja.
 
Zatiaľ najvýznamnejším mýľnikom vo fungovaní spoločnosti bol rok 2001. V tomto roku sme nadviazali spoluprácu so slovenským výrobcom plechových strešných krytín, s firmou ROVA, ktorá pôsobila v danom období ešte pod názvom Plechprofil a.s.
 
Vyústením spolupráce bolo v roku 2002 založenie spoločnej firmy - ROVA TRADE s.r.o.. Táto vystupovala ako dcérska spoločnosť Plechprofilu a.s. Neskôr však zostala obchodným partnerom opäť len spoločnosť Ľahké strešné krytiny.
 
Od roku 2002 tvoril sortiment firmy Plechprofil a.s. v podstate 100 % obratu našej spoločnosti,  predávaný pod obchodným menom ROVA strešný systém. Zakrátko sa Plechprofil a.s. stal najvýznamnejším slovenským výrobcom tohto typu strešných krytín  a  my sme sa stali jeho najväčším obchodným partnerom.
 
Rok 2002 znamenal pre nás aj ďalší vývojový krok dopredu. Preorientovli sme sa aj na dodávku strešných krytín na rodinné domy, sídla firiem a pod.( do tohto roku sme sa zameriavali prevažne na predaj veľkoplošných krytín, určených na haly, sklady a iné veľké objekty). Z tohto dôvodu sme museli nájsť aj realizačné partie pokrývačov. V súčasnosti spolupracujeme s cca 20-timi partiami pokrývačov- klampiarov, ktorí vedia strešnú krytinu odborne namontovať a pôsobia na veľkej časti územia Slovenska.  Viacročné skúsenosti týchto klampiarov- pokrývačov s inštaláciou tohto typu krytiny sú veľkou devízou pri montáži.
 
strechy_lindab

V roku 2009 sa stala ROVA a.s. súčasťou veľkého švédskeho nadnárodného koncernu LINDAB. Od roku 2010 vystupuje pod týmto názvom, pričom však produktová rada (značka) ROVA zostala zachovaná.

Aj vďaka spojeniu s touto spoločnosťou sú v súčasnosti produkty spoločnosti LINDAB - ROVA jedny z najkvalitnejších v strechárskej oblasti, pričom sú zachované veľmi priaznivé ceny.

 

 

Náš sortiment tvorí obchodná značka LINDAB- ROVA ( viď sortiment ).

tomenu