Strešné krytiny Lindab

sú ľahké strešné krytiny vyrábané z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných škridiel, vo výraznom románskom štýle, alebo naopak v nenápadných profiloch. Moderný materiál ich predurčuje nielen na rekonštrukcie, ale aj na novostavby.


tomenu

 

Všetky nami ponúkané produkty spĺňajú funkčné, bezpečnostné, ekologické, ale aj estetické požiadavky, vychádzajúce z platných európskych noriem.
Moderná konštrukcia, pekný vzhľad, vysoká kvalita použitých materiálov, nízka hmotnosť,  široký výber farieb, jednoduchá a rýchla montáž. Toto všetko spĺňa nielen  samotná strešná krytina, ale aj ostatný sortiment našej spoločnosti.


Či už sa jedná o odkvapový systém Lindab Rainline, alebo trapézový program vhodný pre realizáciu priemyselných i komerčných projektov. Všetky najprísnejšie normy spĺňajú aj bezpečnostné a odvetrávacie prvky striech a samozrejme aj všetok doplnkový a klampiarsky sortiment.

 

Spoločnosť LINDAB má platné certifikáty vydané na Slovensku, čo sa u mnohých iných značkách nedá povedať !

 

Vyhlásenie zhody Maxima, Profil, Mega ( pdf , 763 kB )

Vyhlásenie zhody Trapézy ( pdf, 234 kB )

tomenu