Strešné krytiny Lindab

sú ľahké strešné krytiny vyrábané z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných škridiel, vo výraznom románskom štýle, alebo naopak v nenápadných profiloch. Moderný materiál ich predurčuje nielen na rekonštrukcie, ale aj na novostavby.


tomenu

Betónové škridly Bramac sa vyrábajú z vysokokvalitných surovín piesku, vody, portlandského cementu a pigmentov oxidu železa. Na rozdiel od iných strešných krytín sa pevnosti betónových škridiel časom zvyšujú, čo znamená záruku ich dlhej životnosti a funkčnosti. Výroba strešnej krytiny je šetrná k prírode a prispieva tak k budúcej kvalite prostredia pre naše deti.

Strešné krytiny Bramac:

/images/gallery/311.jpg

screenshot_2

BRAMAC Klasik

Najobľúbenejší a najpredávanejší profil na slovenských strechách!

Tvar modelu strešnej krytiny Bramac Klasik je veľmi obľúbeným profilom na strechách, ktorý harmonicky ladí s prostredím. V ponuke Bramacu ide o bestseler - dlhodobo najpredávanejší model škridly na Slovensku. Ak sa preň rozhodnete, určite neoľutujete.

Od 1.4.2015 je k dispozícii aj model Bramac Klasik, ktorý má povrchovú úpravu Thermo Protector v atraktívnej farbe "mokka". Povrchová úprava Thermo Protector vďaka obsahu reflexných prvkov chráni strechu pred nežiadúcim prehrievaním. Dokáže znížiť teplotu pod krytinou až o 8°C.

  • model je vhodný pre všetky typy novostavieb a rekonštrukcií obľúbený aj pri novostavbách typu bungalov
  • hladká povrchová úprava s dvojitým nástrekom disperznou farbou Protector
  • zvýšená ochrana proti zašpineniu
  • dlhodobá ochrana farebnosti
  • spotreba cca. 10 ks škridiel na 1m2
  • bežný sklon strechy ≥22°
  • minimálny sklon strechy (s debnením) 12°

späť na všetky ťažké strešné krytiny

tomenu