Strešné krytiny Lindab

sú ľahké strešné krytiny vyrábané z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných škridiel, vo výraznom románskom štýle, alebo naopak v nenápadných profiloch. Moderný materiál ich predurčuje nielen na rekonštrukcie, ale aj na novostavby.


tomenu

Strešná krytina Lindab Click SRP si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu montujete, získate kvalitnú a odolnú strechu na niekoľko desiatok rokov.

click04 click05 click06


Výhody strešnej krytiny Lindab Click

  • Štýlová a odolná
  • Vyrobená z kvalitného švédskeho plechu
  • Bez viditeľných kotviacich skrutiek     lindab
  • Aplikácia na strecha je možná už od sklonu 7°
  • Nízka hmotnosť (5kg/m2) nezaťažuje krovy
  • Je vhodná na rekonštrukciu, novostavby a tiež fasády
  • Rýchla a jednoduchá montáž

Strešná krytina Lindab Click SRP je vyrábaná v dvoch rozmeroch výšky stojatého zámku a to 25 a 38 mm. Okrem toho je v ponuke aj Lindab Click s označením Dn. Ten je vybavený dvoma radmi prelisov po celej svojej dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto elegantnej strešnej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic lesklý s 25 mikrónovou farebnou úpravou, Classic matný, s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame prevedenie Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 - ročnou zárukou, alebo povrchovú úpravu materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.

click01click03click02

tomenu