Strešné krytiny Lindab

sú ľahké strešné krytiny vyrábané z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných škridiel, vo výraznom románskom štýle, alebo naopak v nenápadných profiloch. Moderný materiál ich predurčuje nielen na rekonštrukcie, ale aj na novostavby.


tomenu

 

Výber a správna voľba strešnej krytiny je dôležitý krok z hľadiska estetickej funkcie, ale predovšetkým z pohľadu trvalej a spoľahlivej ochrany Vášho obydlia.

Bez ohľadu na to, či budujete novostavbu alebo strechu renovujete, je prvoradé zváženie a posúdenie podmienok, ktorým je strecha celoročne vystavená. Výsledný návrh Vašej strechy musí zohľadňovať poveternostné vplyvy, akými sú sneh, vietor, dážď, či extrémne výkyvy počasia. Návrh musí tiež rešpektovať sklon a členitosť strechy. Ak máte jasno v týchto základných otázkach, začínate sa zaoberať materiálom, povrchovou úpravou či farebným prevedením strešnej krytiny.

Pri výbere postupujte tak, aby výsledný efekt spĺňal nielen Vaše estetické predstavy, ale aj funkčnosť a dlhú životnosť strechy.

Vzhľadom na veľké množstvo typov a povrchových úprav, ktoré značka LINDAB ROVA ponúka, Vám ponúkame možnosť načerpať čo najviac informácií z katalógov výrobcu. Nájdete tu aj certifikáty o zhode, či možnosť vypracovania cenovej ponuky.

 

cennik
certifikaty
katalog
Cenník Certifikáty Katalóg produktov
tomenu